15 configuraties beschikbaar 🇳🇱 Binnen Nederland verkrijgbaar 5,359 geregistreerd in NL
| Batterij (bruto) | 51.0 kWh |
| Batterij (netto) | 49.0 kWh |
| Batterij type | li-ion |
| Heat pump | Nee |
| AC laden | 11.0 kW (3 fase) |
| DC laden | 135.0 kW |
| DC architectuur | 400v |
| Connector | ccs2 |
| Vermogen | 125.0 kW |
| Koppel | 250.0 Nm |
| Aandrijving | rwd |
| 0→100 km/h | 7.7s |
| Topsnelheid | 160.0 km/h |
| Lengte | 4.29 m |
| Breedte | 1.84 m |
| Hoogte | 1.52 m |
| Wielbasis | 2.71 m |
| Gewicht | 1685.0 kg |
| Luchtweerstand (Cd) | — |
| Carrosserie | hatchback |
| Deuren | 5 |
| Zitplaatsen | 5 |
| Status | production |
| Jaar | Trim | Variant | Range | Batterij | DC kW | 0-100 | Aandrijving |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Standard | — | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2025 | Standard | Long Range | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2025 | Standard | Standard Range | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2025 | Trophy | Trophy | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.5s | RWD |
| 2025 | XPower | XPower | 385 km | 61.0 kWh | 150 kW | 3.8s | AWD |
| 2024 | Standard | — | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2024 | Standard | Long Range | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2024 | Standard | Standard Range | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2024 | Trophy | Trophy | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.5s | RWD |
| 2024 | XPower | XPower | 385 km | 61.0 kWh | 150 kW | 3.8s | AWD |
| 2023 | Standard | — | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2023 | Standard | Long Range | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2023 | Standard | Standard Range | 350 km | 49.0 kWh | 135 kW | 7.7s | RWD |
| 2023 | Trophy | Trophy | 450 km | 61.0 kWh | 135 kW | 7.5s | RWD |
| 2023 | XPower | XPower | 385 km | 61.0 kWh | 150 kW | 3.8s | AWD |
DC laden beperkt door max 135.0 kW van de auto.
Standaardwaarden overgenomen van de MG Motor MG4. Pas aan voor andere situaties.