14 configuraties beschikbaar 🇳🇱 Binnen Nederland verkrijgbaar 3 geregistreerd in NL
| Batterij (bruto) | 63.0 kWh |
| Batterij (netto) | 63.0 kWh |
| Batterij type | li-ion |
| Heat pump | Ja |
| AC laden | 7.4 kW (1 fase) |
| DC laden | 130.0 kW |
| DC architectuur | 400v |
| Connector | ccs1 |
| Vermogen | 160.0 kW |
| Koppel | 300.0 Nm |
| Aandrijving | fwd |
| 0→100 km/h | 7.5s |
| Topsnelheid | 160.0 km/h |
| Lengte | 4.59 m |
| Breedte | 1.85 m |
| Hoogte | 1.66 m |
| Wielbasis | 2.77 m |
| Gewicht | 1920.0 kg |
| Luchtweerstand (Cd) | — |
| Carrosserie | crossover |
| Deuren | 5 |
| Zitplaatsen | 5 |
| Status | production |
| Jaar | Trim | Variant | Range | Batterij | DC kW | 0-100 | Aandrijving |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Engage | — | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2025 | Engage | 87 kWh | 500 km | 87.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2025 | Engage | AWD e-4ORCE | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
| 2025 | Engage | AWD e-4ORCE 87 kWh | 470 km | 87.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
| 2025 | Nismo | — | 420 km | 66.0 kWh | 130 kW | 5.0s | AWD |
| 2025 | Nismo | B9 | 500 km | 91.0 kWh | 130 kW | 4.5s | AWD |
| 2024 | Engage | — | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2024 | Engage | 87 kWh | 500 km | 87.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2024 | Engage | AWD e-4ORCE | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
| 2024 | Engage | AWD e-4ORCE 87 kWh | 470 km | 87.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
| 2023 | Engage | — | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2023 | Engage | 87 kWh | 500 km | 87.0 kWh | 130 kW | 7.5s | FWD |
| 2023 | Engage | AWD e-4ORCE | 430 km | 63.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
| 2023 | Engage | AWD e-4ORCE 87 kWh | 470 km | 87.0 kWh | 130 kW | 5.1s | AWD |
DC laden beperkt door max 130.0 kW van de auto.
Standaardwaarden overgenomen van de Nissan Ariya. Pas aan voor andere situaties.