14 configuraties beschikbaar 🇳🇱 Binnen Nederland verkrijgbaar 1,296 geregistreerd in NL
| Batterij (bruto) | 93.4 kWh |
| Batterij (netto) | 83.7 kWh |
| Batterij type | li-ion |
| Heat pump | Ja |
| AC laden | 11.0 kW (3 fase) |
| DC laden | 270.0 kW |
| DC architectuur | 800v |
| Connector | ccs2 |
| Vermogen | 390.0 kW |
| Koppel | 640.0 Nm |
| Aandrijving | awd |
| 0→100 km/h | 4.0s |
| Topsnelheid | 250.0 km/h |
| Lengte | 4.96 m |
| Breedte | 1.97 m |
| Hoogte | 1.38 m |
| Wielbasis | 2.9 m |
| Gewicht | 2215.0 kg |
| Luchtweerstand (Cd) | — |
| Carrosserie | sedan |
| Deuren | 4 |
| Zitplaatsen | 4 |
| Status | production |
| Jaar | Trim | Variant | Range | Batterij | DC kW | 0-100 | Aandrijving |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4S | 4S | 463 km | 83.7 kWh | 270 kW | 4.0s | AWD |
| 2025 | Base | — | 431 km | 71.0 kWh | 270 kW | 5.4s | RWD |
| 2025 | Turbo | Turbo | 450 km | 83.7 kWh | 270 kW | 3.2s | AWD |
| 2025 | Turbo GT | Turbo GT | 555 km | 83.7 kWh | 320 kW | 2.3s | AWD |
| 2025 | Turbo S | Turbo S | 440 km | 83.7 kWh | 270 kW | 2.8s | AWD |
| 2024 | 4S | 4S | 463 km | 83.7 kWh | 270 kW | 4.0s | AWD |
| 2024 | Base | — | 431 km | 71.0 kWh | 270 kW | 5.4s | RWD |
| 2024 | Turbo | Turbo | 450 km | 83.7 kWh | 270 kW | 3.2s | AWD |
| 2024 | Turbo GT | Turbo GT | 555 km | 83.7 kWh | 320 kW | 2.3s | AWD |
| 2024 | Turbo S | Turbo S | 440 km | 83.7 kWh | 270 kW | 2.8s | AWD |
| 2023 | 4S | 4S | 463 km | 83.7 kWh | 270 kW | 4.0s | AWD |
| 2023 | Base | — | 431 km | 71.0 kWh | 270 kW | 5.4s | RWD |
| 2023 | Turbo | Turbo | 450 km | 83.7 kWh | 270 kW | 3.2s | AWD |
| 2023 | Turbo S | Turbo S | 440 km | 83.7 kWh | 270 kW | 2.8s | AWD |
DC laden beperkt door max 270.0 kW van de auto.
Standaardwaarden overgenomen van de Porsche Taycan. Pas aan voor andere situaties.